GizliPartner.com 7 Yaşında
Üye ol
Bu Gün Aramıza Katılan
687 Kişi
Sizinle beraber
688
Dün Katılan Üye
:
1812
Bugün Katılan Üye
:
687
Şuan Online Üye
:
183
Toplam Kayıtlı Üye
:
677549
Yardım Merkezi

Üyelik tamamen ücretsizdir. Sadece diğer üyelerle iletişim kurmak için ücret ödemeniz gerekiyor. Profil oluşturmak, profiline fotoğraf eklemek, sitede arama yapmak, diğer üyelerin profillerini gezmek, onlardan gelen mesajları okumak ücretsiz. Eğer onlara mesaj göndermek, aramalarda en üstte görünmek, çevrimiçi üyeleri görebilmek istiyorsanız bunun için Gold Üye olmanız gerekiyor.

Gizlipartner.com bir arkadaşlık sitesidir. Aradığınız aşkı bulabilmeniz için kuruldu. Her üyenin bir profili, yani kendini anlattığı, fotoğraflarını koyabildiği özel bir sayfası var. Bu sayede diğer üyeler sizin nasıl biri olduğunuz hakkında bilgi sahibi oluyor. Profilinizi (yani size özel sayfayı) inceledikten sonra size mesaj gönderiyor yada arkadaş listesine ekliyor. Yada siz onlara mesaj gönderdiğinizde mesajın kimden geldiğini profilinize bakarak öğreniyorlar.

Gizlipartner.com'da arama yapmak için 3 seçenek var. Standart Arama, Gelişmiş Arama ve Rumuz Arama. Standart Aramada kısaca kriterleri belirleyip arama yapabilirsiniz. Gelişmiş aramada ise daha detaylı bilgiler girerek arama yapabilirsiniz (Yanlızca Gold Üyeler). Rumuz aramada ise aradığınız rumuzu yazarak sonuç alabilirsiniz.

Çok kolay! Arama yaptığınızda gelen sonuçlarda her üyenin mesaj gönder butonunu görürsünüz. Mesaj göndermek istediğiniz üyenin mesaj gönder butonuna basın. Önce mesajınızın konusunu, sonra da mesajınızı yazın. "Mesajı Gönder" butonuna basın. Hepsi bu kadar! Standart üyeler mesaj gönderemezler, Gold üyeler ise sınırsız mesaj gönderebilir.

Siteye giriş yaptıktan sonra üstteki menüden "Foto Albüm" e tıklayarak gelen sayfadan resimlerinizi yükleyebilirsiniz. Albümünüze ekleyeceğiniz fotoğraflar 100kb dan büyük ve 5 adetten fazla olamaz. Yüklediğiniz fotoğraflardan istediğiniz birini "Ana Resim" yapabilir ve profilinizde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir üyeyi arkadaş listenize ekleyebilirsiniz. Bunun için arama sonuçlarında istediğiniz üyeye gelip ekle dediğinizde çıkan sayfadan teklifinizi onayladığınızda karşı tarafa ekleme talebi gidecektir. Karşı taraf teklifi kabul ettiğinde artık o üyeyi arkadaş listenizden takip edebilirsiniz. Sizi rahatsız eden üyeleri ise engelleyebilirsizin. Bunu için engelle deyip açılan pencereden bunu onaylamanız yeterlidir. Daha sonra bu üyeyi Engelleme Listem'den görebilir, engelini kaldırabilir yada arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Mesaj kutunuzdan size gelen mesajları okuyabilir, cevap verebilir yada silebilirsiniz. Giden Kutunuzda ise üyelere gönderdiğiniz mesajları görebilir ve silebilirsiniz. Yada yeni mesaj yaz diyerek yazacağınız üyenin rumuzunu mesajın konusunu ve metnini yazarak mesaj gönderebilirsiniz.

Bu bölümden mesaj gelmesini istemediğiniz üye tiplerine filtre uygulayabilir, Bilgilendirme Postası yoluyla siz sitede yokken olan bitenin postanıza gelmesini sağlayabilir ve üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Gizlipartner'e üye olmak ücretsizdir. Profili onaylanan her üye Standart Üye haklarına sahip olur. Bu haklar; ücretsiz profil bırakmak, profiline fotoğraf eklemek, diğer üyelerin profillerini görüntülemek, arama yapmak, üyelerden gelen mesajları okumaktır. Eğer diğer üyelere mesaj göndermek, arkadaş listenize eklemek ve hediye göndermek isterseniz belirli bir ücret ödeyerek Gold Üye olmanız gerekir.

 

Çevrimiçi Bayan Partnerler
SEHNAZ031
41 / İstanbul
Giden Mesajlarını Okuyor
JENIFIR
35 / Bolu
Üye Fotoğraflarını inceliyor
AZGINDILBER
36 / İzmir
Çevrimci Üyeleri inceliyor